Výprodej    Autohifi    Alarmy    Elektro    Exteriér    Interiér    Motor    Kola    Spoilery    Světla    Výfuky    Podvozek    Ostatní   

Výfuky

https://tuning-individual.cz/eshop//images/foto/vyfuky_logo_1.jpg

Výfuky a příslušenství pro výfuky, sportovní výfuky, klasické výfuky. Správné vyladění výfukového traktu a optimální odvod spalin by měl být hlavním důvodem pro instalaci sportovních příp. závodních výfukových komponentů.

Pokud zvolíte ty správné díly můžete se dočkat značného nárůstu výkonu a potažmo i točivého momentu. Individuélně jde v tuningu také o správnou zvukovou kulisu, hlučnost a samozřejmě design podle způsobu použití automobilu.

V naši nabídce najdete vše. Tj. od výfukových svodů, sportovních katalyzátorů, rezonátorů přes výfukové tlumiče, kompletní výfukové sestavy až koncovky výfuku, termopásky, montážní spony a jiné příslušenství.

Orientujeme se především na kvalitu a její trvanlivost proto nabízíme výfuky z kvalitní oceli, nerezi, titanu, keramiky apod. Tlumení zajišťuje kvalitní perforace s dlouhou životností. Materiály jako titan a carbon mají mimojiné výrazný vliv na výslednou hmotnost a design podobně jako moderní tmavý nerez nebo efektní barevné zabarvení koncovek.

https://tuning-individual.cz/eshop//images/foto/vyfuky_logo_4.jpg

Základní sortiment tvoří výfukové komponenty z Německa, USA, Japonska, Polska, ČR a Velké Británie  nabízíme sortiment těchto značek: CIKARA, DC Sports, DNX, Raceland, Edelbrock, Greddy, výfukové tlumiče a cat back systémy Borla, Invidia, Ulter Sport,WM Sport, Otto Racing, Netami, Montii, RS Type, A1 Racing, Dynomax, Skunk2, Pace Setter, P.I.T. Performance, Neuspeed, Apexi apod.

V E-shopu najdete jen zlomek této nabídky. Jestliže nenajdete co hledáte nabo potřebujete pomoci s výběrem, rádi Vám zašleme nabídku přímo na Vaše vozidlo.

Jsme také schopni zajistit realizaci sportovního výfukového systému nebo jeho částí podle Vašich požadavku včetně případné optimalizace řídící jednotky.


Nahlédněte do nabídky:

Vaše IP adresa je: 3.239.95.36
Copyright © 2024 Tuning Individual
TOPlist
Parse Time: 0.586 - Number of Queries: 450 - Query Time: 0.41405997029114