Výprodej    Autohifi    Alarmy    Elektro    Exteriér    Interiér    Motor    Kola    Spoilery    Světla    Výfuky    Podvozek    Ostatní   

Světla

svetla-tuningJestliže přemýšlíte nad výměnou sériových světlometů za tuningové, uvažujete správně.
Tuning čiré světlomety se mnohdy vyznačují daleko lepšími parametry nehledě na to, že svým moderním designem vůz značně omladí.

V této kategorii nabízíme tuning světla, která jsou za nabízenou cenu v maximální kvalitě a obsahují homologaci (pokud tomu tak není, snažíme se tuto informaci uvádět).
Nazýváme věci pravými jmény abychom nemátli zákazníka jako to dělají některé tuning shopy, proto Vás musíme upozornit na to, že například Angel Eyes se svítícími kroužky i Devil Eyes s LED diodami po vzoru Audi, kromě modelů na nejnovější vozy kde tuto skutečnost uvádíme, neobsahují tzv. denní svícení s homologací, ale jedná se o poziční osvětlení. Populární denní svícení (i přímo na daný vůz) nabízíme ve zvláštních kategoriích.

Rádi Vám objasníme proč mnoho prodejců neposkytuje záruku na přední světlomety v případě, že si do nich nainstalujete xenonovou přestavbovou sadu apod.
My Vám tuto záruku poskytneme, případně zajistíme montáž a zároveň Vám vysvětlíme vše potřebné.

zadni-svetla-tuningSvětla pro denní svícení, které prodáváme obsahují všechny potřebné homologace pro provoz na silničních komunikacích v ČR.Vyznačují se vysokou intenzitou svícení ve velkém úhlu. V případě dodržení zásad správné montáže je zajištěna bezpečná viditelnost Vašeho vozidla. Použitím denního svícení výrazně prodloužíte životnost halogenových žárovek či xenonových výbojek. LED diody vykazují zanedbatelnou spotřebu elektrické energie čímž zároveň snižujete zátěž autobaterie i alternátoru a nepatrně snížíte spotřebu paliva.


V této kategorii najdete kromě předních a zadních světel také xenony, brzdová světla, blinkry, mlhovky, denní svícení, neony vnější i vnitřní, LED žárovky apod.


Nahlédněte do nabídky tuning světel a příslušenství:
Vaše IP adresa je: 44.222.64.76
Copyright © 2024 Tuning Individual
TOPlist
Parse Time: 0.594 - Number of Queries: 374 - Query Time: 0.42207359182739